MAVİ HAVUZ

Mavi Havuz Hakkında

Deneyim + Profesyonellik

2019 yılında kurulan Mavi Havuz Kimyasalları Ticaret İnşaat Limited Şirketi deneyimli ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojilere ve yeniliklere müşteri, memnuniyeti ve kalite bilincine bağlı kalarak hizmet vermektedir. Çevreye duyarlı, yenilikçi, teknolojiyi ve gelişimi sıkı takip eden bir vizyonumuz mevcuttur.Firmamız; 2019 Yılında uluslararası standartlara ve kalite anlayışı ile bölgemizde ki tüm tesislere güvenilir ve kaliteli ürünler sunmak ve bu ürünlerin bakımlarını yapmak üzere kurulmuştur.

Firmamız konusunda uzman ekipleri ile;
* Kesif ve projelendirme
* Yüzme havuzu ve süs havuzu taahhüdü
* Su parkları
* Animasyonlu ve temalı su kaydırakları
* Havuz ekipmanları ve yedek parçalar
* Havuz kimyasalları
* Hamam, sauna, buhar odası ve tuz odası sistemleri
* Spa & Wellness ürünleri
* Su şartlandırma kimyasalları
* Teknik kimyasallar
* Biyolojik ürünler
* Endüstriyel kimyasallar
alanlarında faaliyet göstermektedir.

Havuz ekipmanları ve kimyasalları konusunda kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlanan ürünlerimiz ve hizmetlerimiz Alanya ve çevresinde bir cok otel, site, villa ve parklarda kullanılmaktadır. Firmamız, iyi eğitilmiş personellerimiz sayesinde “Mühendislik,Projelendirme,Yüzme-Süs havuzları taahhütleri, Su-Tema Parklar, Su şartlandırılması, Yüzme Havuzu kimyasalları, endüstriyel kimyasallar, Biyolojik ürünler, Havuz fayans isleri, Her türlü havuz tadilatları ve Havuz izolasyonları” islerini üstlenmektedir.

Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz, gerekse çalışmalarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız konusunda , müşterilerimize ve topluma karsı saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz.

Kullandığımız her ürünün “Kalite Yeterlilik Belgesi” olmasına dikkat ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden kendi belirlediğimiz ölçülerle birlikte, “Tarım ve Sağlık Bakanlığı’ndan” Onay Belgeli ürünlerimizi özenle satışa sunuyor, islerinde profesyonel çalışanlarımızla başarılı isler çıkarıyor ve çıkarmaya gayret ediyoruz.

Amacımız; Günün her saatinde tüm müşterilerimizin kapılarına kadar hizmet götürmek, müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentilerini karşılayabilmek için çalışmak, bölgemizin en güvenilir havuz bakım ve kimyasalları markası olarak çalışmaya devam etmektir.

Blogdan Son Yazılar

Mavi Havuz

Mavi Kadro